Відомий львівський журналіст презентує у Кропивницькому новий роман

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 744

28 листопада до Кропивницького з презентацією нового роману «№2» приїде відомий львівський журналіст та письменник Остап Дроздов.

Маніфест  тих, хто не соромиться сказати: не я для країни, а країна для мене.

Про книжку

Часова амплітуда роману Остапа Дроздова «№ 2» — від початку ХХ століття до дня завтрашнього. Географічна амплітуда — від рідного Львова й голодоморного Приазов’я до діаспорного Неаполя і далекої Австралії. Та попри хронологічний і локаційний розмах — стежки усіх головних героїв (бо не головних у романі немає) приводять до Країни. Найголовнішим, центральним персонажем роману є Країна як така. Не У, а просто Країна, яка то мотивує, то дратує, то зачаровує, то обурює, то ощасливлює, то виштовхує. І що би не переживали персонажі роману в приватному житті, усе одно вони гостро відчувають крижаний подих Країни, від якої нікуди не дітися і яку ти мусиш полюбити навіть усупереч...

Місце проведення: креативний ІТ-простір «Kowo».

Початок о 18:00.

Вхід: 20 грн.

Остап ДРОЗДОВ

(1979 р., Львів) – відомий український журналіст, один із найуспішніших та найупізнаваніших медійників Західної України, піонер суб’єктивної журналістики в Україні.

Закінчив Львівський національний університет ім. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова. Золотий Лев» за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом.

В 2016 році у «Видавництві Анетти Антоненко» вийшла книжка «№1. Роман-вибух».

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв