файно сусід

На Кіровоградщині відбудеться спортивний турнір в пам’ять загиблого воїна АТО

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1500

29 листопада в селі Іванцівка, що неподалік Кропивницького, відбудуться ІІ змагання на кубок Анатолія Бузуляка. Спортивний захід пройде в день народження загиблого героя, сержанта 3-го окремого полку спеціального призначення.

 

Світлина від 3-й окремий полк спеціального призначення - неофіційна сторінка.

Кубок розіграють 8 команд, 6 з них – з Соколівської ОТГ, по одній – з Кіровоградського та Новоукраїнського районів. 

Діти молодших класів віком від 5 до 10 років візьмуть участь в естафетах. Окрім цього відбудеться урочисте шикування. Всі учасники змагань та гості спортивного заходу відвідають музей присвячений Анатолію Бузуляку та АТО.

Організатори планують запросити на захід і побратимів військовослужбовця.
Початок о 10.00.

Довідка.

В Іванівці Анатолій разом з родиною проживав з 2000 року, де закінчив 11 класів. Закінчив природничо-географічний факультет Кіровоградського педагогічного університету, де навчався на відмінно. 
У 2009 році Анатолій був призваний на військову службу 181-м Територіальним центром комплектування військовослужбовцями за контрактом. 
Сержант Анатолій Бузуляк(позивний "Географ") був командиром відділення загону спеціального призначення .
Він закінчив університет, потрібно було йти в армію. У військкоматі йому запропонували підписати контракт на 3 роки. Він погодився.
6 березня 2014 року Анатолій поїхав захищати країну на Схід, у зону проведення антитерористичної операції. Він боровся мужньо і до кінця, втім, як і всі військовослужбовці, гідно виконував свій обов’язок.
Анатолій Бузуляк загинув 29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання у складі розвідгрупи з пошуку пілотів збитого літака у районі міста Сніжне Донецької області. Група, до складу якої входив Анатолій, потрапила у засідку та була розстріляна. Тоді загинули 10 військовослужбовців 3 оп СпП, серед них і Анатолій Бузуляк.
Біля приміщення шкіл у селах Іванівка та Високі Байраки відкрили меморіальні дошки на честь Анатолія Бузуляка. Також у селі Іванівка перейменували одну із вулиць на честь загиблого героя. 

 

G

Сподобалася стаття?

Кировец
Реклама