Кропивничан запрошують долучитися до Всесвітньої акції із захисту прав людини

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 801

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з членами ГО ТІМО «Відкриті двері» запрошує кропивничан долучитися до участі у всесвітній акції із захисту прав людини «Марафон написання листів 2017». Організатор акції в Україні -  Amnesty international в Україні.

w4r2017logoUKR

Марафон з написання листів – це глобальна щорічна правозахисна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.

В рамках Марафону люди з цілого світу пишуть листи на захист осіб, чиї права порушені, і на знак солідарності з ними.

Кропивничани вже вдруге мають можливість приєднатися до цієї акції. З 4 по 12 грудня, в приміщенні бібліотеки кожен може написати листа або поставити підпис під петицією в підтримку цьогорічних героїв та героїнь Марафону.

Цього року зусилля спрямовані на підтримку 5 справ людей з усіх частин світу, права яких були порушені.

Серед них:

Ні Юлань – правозахисниця, Китай; Шакілія Джексон – правозахисниця, Ямайка; Магадін – правозахисник, Чад; Стамбульська десятка – правозахисники/правозахисниці, Туреччина; Емір-Усеїн Куку – правозахисник, окупований Крим.

Докладніше про справи Марафону дізнавайтеся на сайті http://lwm.amnesty.org.ua/

За додатковою інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності; 0505699007 – член ГО ТІМО «Відкриті двері».

           Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01. Сайт: http://www.lib.kr.ua.

Бібліотека відкрита  з 9.00 до 18.00  щоденно, вихідний - субота.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв