У Кропивницькому відбудеться виставка творів дитячої художньої школи

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 633

 

5 грудня о 15:30 у Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбудеться відкриття виставки творів учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. Осмьоркіна «Веселкові барви дитинства» до 125-річчя з дня народження художника і педагога Осмьоркіна.

Вже традиційними для шанувальників образотворчого мистецтва стали вернісажі дитячої творчості в рамках музейного мистецького проекту «Галерея дитячого мистецтва», який передбачає презентації виставок дитячої творчості, популяризацію кращих творів юних художників та залучення дітей до занять образотворчим мистецтвом.

 В дитячій художній школі в місті Кропивницькому, якій в 1992 році з нагоди відзначення 100-річного ювілею з дня народження художника було присвоєно ім’я О.О.Осмьоркіна, працює творчий педагогічний колектив під керівництвом директора Ганни Тимофієнко. Досвідчені викладачі, багато з яких є випускниками школи, членами Національної Спілки художників України, Національної Спілки майстрів народного мистецтва України  та лауреатами обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, професійно передають дітям свої знання з живопису, рисунку, скульптури, декоративного мистецтва та історії світової образотворчості. Чимало учнів школи є активними учасниками та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів.

На виставці «Веселкові барви дитинства», присвяченої 125-річчю з дня народження художника і педагога О.О.Осмьоркіна,  презентовано понад 60 творів юних художників, віком від 11 до 16 років, виконаних в різних техніках під керівництвом викладачів Любові Кир’янової, Тетяни Бондар, Світлани Гноєвої, Олександри Кузнєцової, Ігоря Тимофієнко, Олександра Кривка, Володимира Плітіна та Олексія Лозинського. Це - живописні та графічні композиції, скульптурні доробки, декоративні вироби та роботи комп’ютерного дизайну, які відображають творчі можливості кожного автора.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв