Всеукраїнську художню фотовиставку презентують у Кропивницькому

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 721

8 грудня о 16:15 у Кропивницькому в галереї "Єлисаветград" відбудеться відкриття XXI Всеукраїнської художньої фотовиставки «Погляд 2017».


За інформацією організаторів, в експозиції виставки буде представлено 93 авторських погляди. Учасниками фотовиставки «Погляд-2017» стали як відомі автори з різних куточків країни, так і нові, які вже зараз готові заявити про свої здібності.

Виставка об’єднує всі куточки України. Географія цього року – 32 міста та селища (17 з яких – обласні центри), у тому числі Крим.

Мета фотовиставки – популяризація творчості фотомитців, їх робіт, та залучення нових авторів.

Фотовиставка «Погляд» не визначає кращих авторів і базується на принципі рівності її учасників. Фотовиставка – відкрита для всіх бажаючих, як фотографів-аматорів, так і для визнаних майстрів камери, яка об’єднує фотомитців, адже не ставить за мету визначити, хто кращий.

Тематика робіт фотовиставки довільна, що дозволяє кожному автору представити на розсуд глядачів свої кращі роботи. Таке поєднання дає змогу початківцям оцінити свій рівень і поспілкуватися з досвідченішими колегами.

Щорічно кращі доробки фотомистецтва стають святом світлин на виставці. Через цей виставковий майданчик пройшло багато нині відомих фотомайстрів.

Під час презентації виставки кожен з учасників та гостей зможе переглянути слайд-шоу з усіма роботами, які були відібрані художньою радою, а також насолодитись музикальними творами гурту «Анатомія стихій» (керівник Володимир Лобач), які, до речі, люб’язно надали свої композиції для задіяння їх у слайд-шоу.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв