У Кропивницькому нардеп Віталій Купрій проведе прийом громадян та зустрінеться з журналістами

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1903

В рамках робочого візиту до Кропивницького народного депутата України від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» Віталія Купрія , у вівторок 12 грудня 2017 р. о 17:00, нардеп проведе особистий прийом громадян.

ukrr1

Зустріч відбудеться за адресою: м. Кропивницький, вул. Пашутінська, 31 (Кіровоградська обласна організація політичної партії «УКРОП»). Кожен з присутніх зможе поскаржитися на порушення своїх прав чиновниками і правоохоронцями, а також отримати термінове депутатське реагування.

Також в рамках візиту народний депутат Віталій Купрій зустрінеться з журналістами. Тож о 16:00, в Прес-клубі (м. Кропивницький, вул. Соборна, 1-А, ТЦ «Копілка», 3-й поверх) відбудеться прес-конференція з нагоди візиту до Кропивницького народного депутата України від політичної партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» Віталія Купрія.

Учасники прес-конференції:

- Віталій Купрій – народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності;
- Михайло Бєжан – очільник Кіровоградської обласної організації політичної партії УКРОП, депутат міської ради міста Кропивницького.

Під час прес-конференції Віталій Купрій повідомить про мету свого візиту до міста, обговорить стан реформ у правоохоронних органах та політичну ситуацію в країні, поділиться враженнями про роботу місцевої організації ПП «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» та відповість на усі запитання журналістів.

Запрошуємо всіх бажаючих! Контакти для отримання додаткової інформації: (066) 800 95 01

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв