Анонси

Кропивничан запрошують на святкування Андріївських вечорниць

. 2399

 

13 грудня о 17.00 Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва спільно з ГО ТІМО «Відкриті двері», за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту запрошують кропивничан приєднатися до святкування Андріївських вечорниць.

 

Зазвичай, 13 грудня українці відзначають День святого Андрія Первозванного. Незважаючи на те, що це християнський святий, обряди й традиції цього дня сягають язичницьких часів. З усіх свят річного календарного циклу день Андрія Первозванного є одним із найтаємничіших, найцікавіших! Саме цього дня відбуваються заклинання й угадування майбутнього, ритуали з калитою, веселі гуляння та інші ворожіння.

В рамках заходу:

- концертна програма «Від зірниці до зірниці хай лунають  вечорниці» за участі Імідж-центру «Ольга», аматорського драматичного колективу «Відродження» та вокального колективу «Мальви» Карлівської філії Солоківського сільського будинку культури об’єднаної територіальної громади Соколівської сільської ради; молодіжного театру «Палата №6»; КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради»;

- тематичні книжкові виставки;

- народні ворожіння, конкурси та розваги;

- передноворічні майстер-класи;

- частування українськими народними стравами;

- перегляд кінострічок

Протягом свята буде діяти виставка-розпродаж на підтримку бійців, що знаходяться в зоні АТО (спільно з громадською ініціативою «Армія SOS»).

Dress-code цьогорічного заходу – вишиванка, винагорода – українські смаколики!

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама