У Кропивницькому виступить Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1158

У Кропивницькому в рамках грандіозного гастрольного туру виступить Державний ансамбль пісні і танцю Грузії «Кутаїсі». Справжні культурні «скарби» Грузії, багаторазові переможці міжнародних фестивалів - вони закохують в себе глядача з перших хвилин унікального шоу.

 

Сучасна режисура тільки підсилює вікові фольклорні традиції, дбайливо збережені колективом ансамблю не одне десятиліття.

Поєднання хвилюючого співу і віртуозного виконання національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу.

Не пропустіть унікальну можливість доторкнутися до цієї культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі», що включає виступи в дванадцяти містах України. Унікальні постановки і хореографія, декорації і розкішні костюми, супровід оркестру та багатоголосий спів подарують вам незабутні емоції.

За плечима ансамблю не тільки успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури в Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядача.

У Кропивницькому виступ відбудеться 19 грудня о 19:00 в Обласній філармонії. Квитки можна купити у касах та онлайн. 

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв