Анонси

Активістів Кіровоградщини запрошують на стажування в громадських організаціях по всій Україні

. 1872

Програма національних обмінів за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс на міні-стажування у громадському секторі. Участь у програмі дозволить познайомитись з громадськими активістами з інших регіонів, обмінятися досвідом та започаткувати співпрацю.

Як повідомили у прес-службі Представництва ЄС в Україні , активісти, що бажають взяти участь, самостійно обирають цікаву для стажування громадську організацію з 31 організації з різних сфер: від вирішення проблем людей з обмеженими можливостями до медіаграмотності. Переможці конкурсу проведуть 2-3 дні на стажуванні в іншому регіоні. Програма покриває всі витрати на проїзд, житло та харчування під час візиту.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті проекту «Містки громадської активності» до 20 грудня. Результати відбору будуть оголошені до 25 грудня. Стажування відбудуться в період з 15 січня до 15 лютого 2018 року.

«В Україні є багато активних людей, які хочуть дізнатися більше про інші регіони, поспілкуватися з однодумцями. Проте вони не знають, до кого поїхати, не завжди готові самостійно складати програму та бюджет свого візиту. У межах програми обмінів ми зав’язали міцні стосунки із громадськими організаціями, які можуть поділитися цінним досвідом реалізації громадських ініціатив», – повідомила координатор Програми національних обмінів Ірина Видра.

Програма національних обмінів діє з червня 2016 року. Відтоді в ній взяли участь більше 350 учасників: громадські активісти, соціальні підприємці, журналісти, молоді лідери та інші активні громадяни. За цей час програма має такі результати:

Представники ГО «Розвиток громадянського суспільства» (Запоріжжя) познайомились із однодумцями із Вінниці та створили там філіал своєї організації. Тепер активісти спільно проводять школи громадянської просвіти у своїх містах.

Ірина Ткаченко із Кропивницького здійснила кілька візитів на захід України. Як наслідок, активістка спільно з однодумцями створили ГО «Агенція сталого розвитку "Хмарочос"». Організація проводить заходи із медіаграмотності, а також вчить активних мешканців Кропивницького, як спільно розвивати бренд їхнього міста.

Представники ГО «Закарпаття-Донбас» (Ужгород) знайшли партнерські організації по всій Україні, щоб спільно провести мандрівну виставку «Мій край ‒ мій дім». Через малюнки дітей вимушених переселенців проект показав, як вплинула війна на дитячу свідомість.

Довідкова інформація:
Програма національних обмінів ‒ частина проекту «Містки громадської активності». Проект фінансують Європейський Союз, Національний фонд підтримки демократії США та Польсько-Американський Фонд Свободи. Проект реалізують громадська організація «Центр культурного менеджменту» (Львів) у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Тривалість проекту – з червня 2016 року до травня 2018 року. Дворічний проект спрямований для налагодження партнерства між активними громадянами з різних регіонів, а також на підтримку людей, що постраждали від конфлікту на сході України.

За додатковою інформацією звертайтеся до комунікаційного менеджера Ірини Баран, info@kultura.org.ua, +38 066 388 63 37

Поширюйте

Коментуйте


Реклама