Анонси

Головна новорічна ялинка: на свята дітей запрошують до країни Мольфарії

. 2951

З 20 грудня у Кіровоградській обласній філармонії почнеться показ програми Головної новорічної ялинки області "Таємниці країни Мольфарії». Про це повідомляє кеpівниця дитячoї філapмoнії Іpинa Пoлoнськa.

 

Картинки по запросу новий рік

До участі у програмі "Таємниці країни Мольфарії" запросили кращі дитячі колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, талановита молодь та професійні артисти обласної філармонії.

Цьогорічне свято буде відрізнятися від того, яке було у попередні роки тим, що його темою є традиції українського народу.

«Якщо казати для дорослих, а не для дітей – то це традиції українського народу. Наша мета – саме донести для маленьких те, що Україна дуже багата своїми казками. І передача через сучасних дітей, які знають, що таке селфі, а у Мольфарії цього не знають допоможе це розкрити», - розповідає Ірина Полонська.

На свято безкоштовно запросять дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей з багатодітних сімей, дітей позбавлених батьківської опіки та дітей воїнів АТО.

Загалом, прем’єрний показ відбудеться 20 грудня. 9 новорічних ранків вже викупили  у школах міста. Для дітей пільгових категорій були особливі умови: якщо школа викупить 350 квитків зі всіх, що є у філармонії, діти-пільговики можуть пройти безкоштовно (малозабезпечені, діти-сироти, напівсироти, діти воїнів АТО). Крім того, для школярів замість 40 гривень за вхід зробили 35.

Загалом програма триватиме півтори години (ігрова програма у фойє та вистава у основному залі).

Квитки продаються у касах філармонії на такі дати:

23,29 грудня (початок о 13:00), 24 грудня (початок о 10.00 та 14:00).

У філармонії очікують 12 тисяч дітей, які прийдуть на свято. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама