Анонси

У Кропивницькому презентують персональну виставку Ірини Кухаренко «Світ в акварелі»

. 3193

У Кропивницькому відбудеться персональна виставка графічних творів Ірини Кухаренко «Світ в акварелі».

Виставку презентують в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, що у Кропивницькому.

На нинішній виставці представлено майже 50 акварелей – архітектурні зарисовки, пейзажні етюди та портретні начерки.

Кухаренко Ірина Олександрівна народилася у м. Казань (Республіка Татарстан) Російська Федерація.

Закінчила архітектурний факультет Казанського інженерно-будівельного інституту (1990). Трудову діяльність розпочала в Кіровограді (нині Кропивницький) архітектором в управлінні по містобудівництву, архітектурі, землеустрою та землекористуванню міськвиконкому. З 2009 року – заступник начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської обласної державної адміністрації – начальник відділу - головний архітектор області.

Працюючи на відповідальних посадах в державних установах, І.О.Кухаренко не полишає заняття художньою творчістю, акварельним живописом захопилася під час навчання в Казанській дитячій художній школі №5. Є активним учасником обласних благодійних художніх виставок-аукціонів. В 2012 року презентувала в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна першу персональну виставку графічних творів «Вернісаж».

afff2

Виставка розпочне свою роботу 20 грудня, початок о 13-00. Музей розташовано за адресою: вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 89. Довідки за телефоном: (0522) 22-46-95

Поширюйте

Коментуйте


Реклама