Анонси

Кропивничан запрошують на тренінг «Лідерство та команда»

. 1417

Бізнес-школа «WAKE UP» запрошує у суботу, 20-го січня на перше у 2018-му році навчання із циклу, який заплановано у Кропивницькому. Тренінг на тему «Лідерство та команда» проведуть Любов Яновська та Андрій Флоренко.

«Лідер визначає напрямок розвитку і цілі компанії, надихає, об'єднує і розвиває команду», - переконана Любов Яновська. Вона поділиться своїм досвідом та створить умови для обміну досвідом учасників та учасниць щодо розвитку лідерства.

«Без розумного використання гаджетів і мобільних додатків важко тримати руку на пульсі свого бізнесу», - міркує Андрій Флоренко. На його думку, є чимало секретів, як вдало використовувати гаджети та економити власний час.

Тренінг буде корисний як тим, хто працює у бізнесі чи на керівній посаді, так і тим, хто прагне розвинути особистісні комунікаційні та лідерські навички.

Внесок на участь у тренінгу – 300 грн.\з особи. Зробити внесок потрібно не пізніше, аніж за три дні (до 17-го січня 2018 року) до тренінгу. Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь)

Про тренерів:

Любов Яновська - керівниця бізнесу з чотирнадцятирічним стажем. Пані Любов з нуля збудувала школу англійської мови «WOW English». Своїм найбільшим досягненням вважає свій колектив, в якому тридцять найрозумніших і найактивніших викладачів. Школа «WOW English» має 15 філій в двох містах України. Любов Яновська вже понад десять років набирає, навчає і розвиває свій персонал, а також консультує керівників інших підприємств.

Андрій Флоренко – журналіст, експерт із використання гаджетів та роботи у соціальних мережах, керівник громадської організації «Турбота», співавтор видання «Як стати блогером?», фасилітатор програми «Активні Громадяни» Британської ради в Україні, модератор кооперативна стратегії-соціального симулятора «Світ Громад».

Про бізнес-школу:

Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама