Анонси

У Кропивницькому запитають у місцевих жителів про їх прагнення в новому році

. 1409

 

Всеукраїнська акція «Ялинка свідомості та активності або чого бажають українці в новому році?» пройде 26 грудня в Кропивницькому біля обласного краєзнавчого музею (вул. Архітектора Паученка, 40).

 

Удачі, миру, процвітання, квартиру, авто чи яхту – чого бажають українці собі та своєму місту в новому році? Команда ВІ «Активна Громада» в Кропивницькому дізнається в мешканців міст про їхні прагнення.

Початок акції: о 12:00

Мета акції – актуалізувати питання цінностей, свідомого вибору та дізнатися думку про те, що ж насправді українці хочуть побажати собі та своїм громадам у новому році.

Окрім Києва, акція паралельно проводиться ще в 25 містах по всіх куточках країни.

Акція відбуватиметься біля «ялинки свідомості та активності» (навпроти обласного краєзнавчого музею), прикрашеної різнокольоровими кульками з написами активності українців. А в різнокольорові порожні кульки самі мешканці мають вписати свої побажання місту, громаді на 2018 рік.

Біля ялинки активісти будуть спілкуватися з перехожими, фотографувати їх та підписувати петицію про невідворотність покарання за порушення виборчого законодавства.

Запрошуємо долучитися посадових осіб, депутатів міської ради Кропивницького, мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих! Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама