Анонси

Кропивничанок запрошують на блогерський тренінг

. 2595

Громадська організація «Фундація прав людини» оголошує набір учасниць Зимової Школи- Тренінгу «Блогери у правозахисті» для лідерок громадських організацій, які працюють у царині правозахисту внутрішньо переміщених жінок у Львівській, Київській та Кіровоградській областях. 

 

Світлина від E-Solutions -Online Entrepreneurship Platform.

Цей проект «I am Media: Empowerment Advocacy Programme for Internally Displaced Women” проходить за підтримки Robert Bosch Foundation. 

Головною метою проекту є посилення голосу внутрішньо переміщених жінок на місцевому рівні через системне використання сили блогерства у соціальних медіа ресурсах. 

Ключове завдання проекту: підготовка групи блогерів, які мають високу мотивацію реагувати на різноманітні суспільно-політичні процеси, які мають суспільний резонанс на місцевому або національному рівнях, шляхом висвітлення своєї позиції в форматі блогу (відео, аудіо чи текст).

Тривалість проекту- 6 місяців. 

До участі у конкурсі запрошуються представники громадських організацій, які опікуються потребами ВПО, журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, теле- та радіокомпаній, а також незалежні блогери-початківці.

Вимоги до кандидатів:
- чітке бажання створити та розвивати блог на визначену тематику;
- наповнювати блог матеріалами не менше, ніж один раз на тиждень з 1 січня 2018 -30 травня 2018; 
- приймати активну участь у просвітницьких заходах проекту у вашому регіоні;
-регулярно відвідувати «Blog Café» зустрічі у вашому місті;

Що: Зимова Школа- Тренінг «Блогери у правозахисті» на 30 осіб
Коли: 27- 30 січня 2018

Де: Тренінг центр «Mama Cares”.

Умови проживання.

Процес навчання.

Фінанси: Витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та транспортом, будуть відшкодовані проектом за умови 100% відвідування занять протягом всіх чотирьох робочих днів. 

Транспортні витрати будуть відшкодовані за умови подання оригіналів проїзних документів в обидві сторони, але не більше ніж на суму 600 гривень. 

Як подати заявку: не пізніше 19 січня 2018, 12:00 годин, ви маєте: 

• Заповнити анкету- https://goo.gl/forms/fiSGw6aTPMZtYCL02

• В анкеті є питання «Просимо надати перелік гіперпосилань на ваші блоги». Ви маєте надати приклад вашого особистого блогу у будь-якому форматі (аудіо, відео, текст). Будь-ласка, надсилайте виключно гіперпосилання на ваші блоги. Комісія має чітко зрозуміти, що саме Ви розробили цей блог. 

Рішення, щодо участі у Школі-Тренінгу, буде прийнято не пізніше 22 січня. У зв’язку з великою кількістю анкет, Конкурсна комісія зв’яжеться лише з відібраними кандидатами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама