Авторів із Кіровоградщини запрошують на онлайн-курс "Творчопис"

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 828

Курс creative writing "Творчопис" запрошує долучитися до нового унікального проекту. Протягом шести тижнів, з 10 січня по 20 люте, зареєстровані учасники будуть мати можливість долучатися до вебінарів, отримувати цікаві та легкі практичні завдання.

"Особливістю курсу є елемент менторства. Тобто, через індивідуальні скайп-консультації ми зможемо налагодити роботу над собою кожного, будемо підтримувати особисто кожного у цій складній, особливо на початкових етапах, мандрівці", - зазначають організатори.

Тривалість – 6 тижнів, протягом яких ми організуємо свою роботу.
10 січня - 20 лютого 2018 р.

Щотижня: вебінар для всіх учасників, завдання і вправи. Що два тижні: індивідуальна годинна консультація по скайпу.

Теми вебінарів:
1. Постановка письменницького голосу.
2. Організація письменницької праці.
3. Конструювання роману та створення сюжетів.
4. Публікація, маркетинг книги, вихід на книжково-літературний ринок.
5. Планування письменницької кар'єри.

Кожен вебінар буде збережено в записі, який буде доступний для всіх учасників для перегляду у зручний час. Проте, вимагається присутність онлайн та фідбек через коментарі до трансляції.

Тобто, кожен учасник отримає по 8 годин роботи в режимі реального часу протягом шести тижнів та постійні завдання, що допоможуть розвинути авторську інтуїцію, знайти свої теми в літературі, ознайомити із різними підходами до створення романів, персонажів, конфліктів, а головне – цей курс допоможе зорієнтуватися у сучасному літературному процесі, знайти свою нішу у ньому, організувати свою письменницьку працю, націлену на результат, запланувати свою професійну діяльність та розвиток у сфері літератури на далеку перспективу. Через індивідуальні скайп-консультації, кожен учасник курсу зможе коректувати напрямок роботи з ментором відповідно до своїх актуальних потреб та побажань.

Ціль курсу – організувати роботу письменника (учасника курсу) разом з ментором так, щоб в результаті письменник увійшов у робочий ритм праці над конкретною книгою та мав чи мала на руках "дорожню карту" своєї кар'єри в літературі.

Курс складається з двох чотиригодинних занять. За 8 годин активної роботи, ви отримаєте відповіді на свої запитання, позбудетеся страхів, дізнаєтеся про теоретичні засади написання прози, поділитеся своїми міркуваннями щодо авторської інтуїції, натхнення, конструювання сюжету, персонажів та інших важливих речей, але головне — багато вправлятиметесь практично, розвиваючи свої письмові навички та (за умови виконання домашнього завдання) матимете готове оповідання всього за два дні!

Creative writing (творче писання) — найпоширеніша світова практика освіти для письменників. Чи не усі успішні західні автори вивчали creative writing в університетах чи на спеціальних курсах.

«Творчопис» — це програма, розроблена українською мовою спеціально для українських авторів. Російськомовні українські письменники також запрошуються до участі.

Курс розробила і проводить Ірина Вікирчак — менеджерка культури, промоутерка літератури. Ірина співстворила такі фестивалі як «Meridian Czernowitz», перетворивши його у Міжнародну літературну корпорацію (фестиваль, видавництво, резиденція) у 2010-2013 роках та Intermezzo Short Story Festival у м. Вінниця. Як видавець та організатор промо-подій працювала із О. Забужко, Ю. Андруховичем, С. Жаданом, Т. Прохасько, Ю. Іздриком, А. Любкою та іншими відомими українськими авторами. У різний час отримувала стипендії на навчання та розвиток проектів у США, Німеччині, Польщі, Австрії. Авторка двох поетичних книжок. Була гостем літературних фестивалів у Німеччині, Швейцарії, Польщі, Колумбії, Греції. Координувала українську програму на Міжнародному літературному фестивалі у Амстердамі Read My World (2016) та Міжнародному літературному фестивалі ім. Дж. Конрада у Кракові (2014-2017), очолювана Національне бюро програми Креативна Європа в Україні (2016-2017). Провела вісім дводенних "творчописів" у Києві, Львові, Вінниці, Варшаві, у яких взяли участь майже двісті письменників-початківців. Працює над кандидатською дисертацією з літературознавства.

Курс буде проведено лише один раз; у зв'язку з форматом індивідуальних консультацій, кількість місць також обмежена.

Вартість: 2500 грн.
Картка Приват: 5168 7422 0709 5377
Контакт: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

G

Сподобалася стаття?

varto4
Реклама
мир тв