Анонс заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського з 8 по 14 січня

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1997

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 8 січня - 14 січня.


За інформацією бібліотекарів, січень наповнений державотворчими святами. Зокрема в рамках відзначення 100-річчя створення Української Центральної Ради 11 січня у відділі обслуговування користувачів відбудеться презентація книжкової виставки “Україна в боротьбі за збереження державної незалежності (IV Універсал)”.

12 і 14 січня у відділі мистецтв обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського проходить фестиваль «Нове Британське кіно» в рамках проекту «Артхаус Клуб» http://club.arthousetraffic.com/festival-nove-britanske-kino.
Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 14 січня о 14.30 під час показу фільму «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу»/MOLLY MOON AND THE INCREDIBLE BOOK OF HYPNOTISM.

MollyMoon

12 січня о 17.00 запрошуємо кропивничан на показ британської стрічки 20 000 ДНІВ НА ЗЕМЛІ12+/20,000 DAYS ON EARTH (режисери - Іан Форсайт, Джейн Поллар). Фільм представляє собою суміш реальності і вигадки, розповідає про двадцятитисячний день у житті знаменитого музиканта Ніка Кейва. Увага, показ фільму - мовою оригіналу з українськими субтитрами.

20000d

Загалом, з 5 січня до 11 лютого відбудеться 8 фестивальних показів (програму можна переглянути тут http://library.kr.ua/novini/2018/brytaniia.html ).

Організатори запрошують на покази кращих британських фільмів на великому екрані.

12 січня о 15.00 напередодні відзначення традиційних українських свят Василя і Маланки у відділі мистецтв відбудеться концерт «З Україною в серці»: українська музика у виконанні учнів дитячої музичної школи №1. Запрошуємо родини кропивничан з дітьми.

13 січня о 14.00 запрошуємо кропивничан на традиційне музичне новорічно-різвяне свято. Напередодні старого нового року для вас прозвучать автентичні колядки та щедрівки у виконанні виконавців фольклорного ансамблю «Млиночок» (музей музичної культури ім. Кароля Шимановського). Саме час колядувати, посівати і щедрувати – і тоді нас очікуватимуть всілякі гаразди. Завітайте на свято до відділу мистецтв!

Також у бібліотеці запрошують на екскурсії творчих виставок, які проводять фахівці відділу мистецтв. Вам презентують виставку художнього розпису тканини (батику) студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва ЦДПУ ім. В.Винниченка «РЕТРО. МЕТРИ. ОМР 24 (Б)», тематичний стенд з історії міста Кропивницького «Фортеця святої Єлисавети» і особливо всім радимо переглянути колекцію палеонтологічних знахідок – закам’янілі мушлі, яким тисячі років, з відбитками прадавнього листя тощо.

Також бібліотекарі проведуть екскурсію по виставці живопису молодої харківської художниці Марії Некрасової, роботи якої вирізняються витонченим світосприйняттям, тонкою колористикою, що характеризує сучасну Харківську художню школу. В експозиції представлено близько 40 вражаючих робіт.

Вхід на бібліотечні заходи - вільний.

Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

G

Сподобалася стаття?

Реклама