Анонси

Британський арт-хаус покажуть у Кропивницькому

. 1606

 


19 і 21 січня у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки ім.Д.І.Чижевського проходить фестиваль «Нове Британське кіно» в рамках проекту «Артхаус Клуб».

 

19 cічня о 17.00 відбудеться показ фільму «У пошуках цукрової людини/SEARCHING FOR SUGAR MAN». Фільм отримав спеціальний приз журі та приз глядацьких симпатій на кінофестивалі «Санденс», 2012; Премію «Оскар» за кращий документальний фільм, 2013.

Сиксто Родрігес - американський музикант і автор пісень гостросоціального характеру. На початку 1970-х рр. він випустив пару альбомів, проте вони не стали популярними, тому він перестав записуватися і зник з поля зору. Тим часом його творчість стала популярна в ПАР у середовищі молоді, налаштованої проти режиму апартеїду. Тоді особистість Родрігеса була абсолютно загадкою для його південноафриканських шанувальників. У 1990-ті роки, після падіння режиму апартеїду, два фани Родрігеса вирішують почати розслідування і з'ясувати, що ж це була за людина і що з ним трапилося насправді.

*Фільм мовою оригіналу з українськими субтитрами. Велика Британія, Швеція, 2012. Хронометраж: 86 хв. Жанр: Документальний. Режисер: Малік Бенджеллуль.

21 січня о 14.30 відбудеться показ фільму «Британія. Коротко/ BAFTA SHORTS 2017». Фільм мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Британська Рада в Україні та Британська Академія Кіно і Телебачення (BAFTA) представляють спеціальний проект у рамках фестивалю «Нове британське кіно» – колекцію короткометражних фільмів, що були номіновані на премію BAFTA у 2017 році. BAFTA SHORTS – це підбірка для усіх поціновувачів короткого метру, представлена у розмаїтті жанрів і тем. Хронометраж: 98 хв.


Вхід вільний.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама