Анонси

День розумного міста у Кропивницького: активісти з інших міст обмінюватимуться досвідом містотворення

. 1602

3 лютого з 9:30 по 17:30 у Кропивницькому відбудеться Kropyvnytskyi Smart City Day / Містотворення. Захід організований в рамках Програми обмінів досвідом містотворення.

До Кропивницького приїздять активісти зі Львова, Івано-Франківська, Рівного та Києва, аби познайомитися з громадським активом міста, перейняти його позитивний досвід.

"Ми вирішили його ускладнити, зробити двокомпонентним, аби наші гості мали можливість побачити в розрізі Кропивницький як активне, творче, інноваційне місто через знайомство з людьми, які його таким створюють, а також аби була можливість громадським лідерам, творчим спільнотам та просто небайдужим громадянам познайомитися між собою ,"- зазначають організатори.

Захід відбудеться у Креативний IT-простір "KOWO", провул. Васильківський, 10

ПРОГРАМА

9.30 - Початок реєстрації

10.00-12.00 Містотворення: Meetup з громадськими організаціями міста, ініціативними групами та авторами проектів соціальної дії, які роблять наше місто кращим

12.00-12.30 – Кава-брейк

12.30-13.00 – Ігрофікаційний воркшоп. Ігрофікація на службі у громади (спікер – Зоя Лебідь, презентація ігрофікаційних кейсів - Ірина Ткаченко)

13.00-17.00 – Ігрофікаційний марафон:
Гра «Світ громад»
Гра «Життя як проект» (майстер гри - Аня Ліщина)

17.00-17.30 – Рефлексія.

Особливий компонент Kropyvnytskyi Smart City Day - Ігрофікаційний воркшоп. Ігрофікація на службі у громади та Ігрофікаційний марафон (знайомство та участь у двох іграх українського виробництва «Світ громад» та гра "Життя як проект").

Ігрофікація - це ефективний соціальний тімбілдінг, який в нашому місті у такому форматі відбудеться вперше.

Кількість учасників обмежена.

Якщо ви бажаєте презентувати кейс вашої організації чи ініціативної групи під час блоку "Містотворення: Meetup", напишіть, будь ласка, тему та анотацію проекту/ініціативи в анкеті.

Тривалість презентації - 10 хвилин, обов'язково після підтвердження потрібно буде надіслати організаторам свою презентацію.

Kropyvnytskyi Smart City Day/ Містотворення є одним із запланованих заходів в рамках освітньої програми міні-стажувань, які у Кропивницькому координує Агенція сталого розвитку "Хмарочос" за Програмою національних обмінів (за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) - проект "Містки громадської активності".

Вхід вільний за попередньою реєстрацією
https://goo.gl/forms/UK5tTVJaX0Q2ILF43

Підтвердження участі буде надіслано не пізніше 1 лютого.

Координаторка міні-стажувань У Кропивницькому - Ірина Ткаченко (0976931163)
Сторінка Агенції сталого розвитку "Хмарочос",
організатора події - https://www.facebook.com/skyscraper.kr/

Сторінка загальної події Міні-стажування в Кропивницькому https://www.facebook.com/events/1521192497993658/

Сторінка проекту "Містки громадської активності" https://www.facebook.com/BridgingGapsICE/

Поширюйте

Коментуйте


Реклама