Анонси

Кропивничан запрошують до участі в конкурсі "Благодійна Україна-2017"

. 1290

Національний конкурс «Благодійна Україна-2017” - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.
Конкурс засновано в 2007 році, а у форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України, інформують на сайті міськради Кропивницького.

Головною метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Завданнями Конкурсу визначені

-популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;
-відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;
інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;
-популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. Форму заявки можна скачати за посиланням. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть у п’ятнадцяти основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.

Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців - під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальною відзнакою «Ангел добра» – це унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином, а також дипломами та відзнаками.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама