Анонси

Зустріч з переможцем «Голосу країни» та «чорна» комедія наступного тижня у бібліотеці Чижевського

. 1934

 

У Кропивницькому в обласній бібліотеці імені Чижевського наступного тижня, з 22 по 29 січня,  проходитимуть зустрічі з відомими людьми, презентації книжок, покази фільмів. Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

 

 

22 січня о 16:00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться зустріч з протоієреєм Олександром Клименком,  чиє виконання пісні Миколи Мозгового «Материнська любов» на шоу каналу 1+1 "Голос Країни 7" судді визнали надзвичайно успішним, на YouTube-каналі 1+1 вона лідирує за переглядами серед конкурсантів. Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч.

25 січня о 15.00 у відділі обслуговування користувачів відбудеться презентація унікального краєзнавчого видання – альбому “Кіровоград у роки окупації: життя населення та окупантів (документи і спогади). У книзі - понад 550 фотографій нашого міста часів окупації, кілька десятків плакатів і листівок, які розповсюджували в місті, статті з тогочасних газет, відскановані документи. Пропонуємо переглянути буктрейлер до видання “Кіровоград у роки окупації: життя населення та окупантів (документи і спогади).

25 січня о 16.00 у відділі краєзнавства відбудеться  презентація книги “Бригантина юности моей” – альманах творів членів Кіровоградського літературного клубу початку 60-х років ХХ ст. “Бригантина”. Упорядник видання  – поетеса, член  клубу “Бригантина” Тетяна Березняк. В книзі представлено біографії та творчість близько 30 поетів; видання гарно ілюстроване фотодокументами тих років. Запрошуємо на презентацію.

28 січня о 14.30 у відділі мистецтв в рамках фестивалю «Нове Британське кіно» і проекту «Артхаус  Клуб» відбудеться показ британського фільму 2016 року «Війна проти всіх»/«WAR ON EVERYONEI». (Фільм озвучений українською мовою). Режисер: Джон Майкл Мак Дона («Голгофа», «Ірландець»), у ролях: Олександр Скарсгард, Тео Джеймс, Майкл Пенья. Це «чорна» комедія про двох корумпованих поліцейських із Нью-Мексико, які шантажують і підставляють кожного злочинця, кому не пощастило перейти їм дорогу. Та одного разу їхнє життя круто змінюється: «погані копи» намагаються залякати декого значно сильнішого від них самих... Але чи дійсно сильнішого?

Вхід на заходи безкоштовний. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама