Анонси

Кропивничан запрошують на навчання до "Школи психології для батьків"

. 1770

Кропивницька психологиня оголошує набір до проекту "Школа психології для батьків". Проект стартує 17 лютого в суботу о 11:30. Заняття проходитимуть раз в 2 тижні. Всього буде 10 занять по 2,5 години. Підходить для батьків дітей різного віку.

Про це психологиня Інга Кузнєцова повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.

За її словами, заняття будуть проходити у формі лекцій, настільних ігор, рольових ігор, експериментів, дискусій.

Будуть розглядатися такі тематичні модулі:

- характер, особливості психічної організації і властивості нервової системи дитини - Ви зможете визначити сильні і слабкі сторони дитини. Чи зможете зрозуміти, які методи виховання, режим і стиль спілкування підходять саме йому.

- закони сім'ї, спілкування в сім'ї, сімейні сценарії - дізнаєтеся закони, за якими живе ваша сім'я і ваша дитина, проаналізуєте стилі спілкування і дізнаєтеся сценарні послання, які є у вас і у вашої дитини

- емоційна сфера дитини та її порушення - дізнаєтеся, як влаштована емоційна сфера та які її особливості в різних віках, що робити з тривогою, агресивністю, істериками зниженим емоційним тоном вашої дитини. Дізнаєтеся техніки управління своїми емоціями

- розвиток і виховання - дізнаєтеся основні цілі розвитку дитини на кожному віковому етапі і яка роль батьків. Довідаєтеся основні принципи і моменти виховання, на які потрібно звернути увагу.

Ведуча: кандидат психологічних робіт, дитячий психолог, викладач з 20-річним стажем, мама двох дітей, керівник психологічної майстерні "Інсайт" Кузнєцова Інга.

Вартість всього курсу 1000 грн. Можлива оплата за 2 рази. Максимальна кількість групи 10 осіб. Заняття будуть проходити в психологічній майстерні "Інсайт" за адресою: Гоголя, 44, офіс 5.

Запис і питання - в особисті повідомлення в Фейсбук або за телефоном 0501305030 або в вайбер.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама