Анонси

Виставку малюнків із дитячими фантазіями презентують у Кропивницькому

. 1613

У суботу, 27 січня, об 11.00 у відділі мистецтв ОУНБ ім. Д.Чижевського відбудеться відкриття виставки дитячих робіт «Чудернацькі тваринки. Малюємо небилиці».
На виставці буде презентовано творчість учнів старшого викладача факультету дизайну Кіровоградського інституту ВНЗ «Університет сучасних знань» Ірини Михайлівни Зантарії. Це - незвичні роботи, теплі, цікаві, фантастичні!

Тема виставки – візуалізація фантазії та образна уява, яка, на жаль, для більшості викладачів та батьків несерйозна . Дитяче фантазування багато хто недооцінює, плутаючи поняття «брехня» та «вигадка». Створюючи те, чого не буває, у дітей розвивається креативність, асоціації та найбільше - нестандартне мислення, і саме образотворче мистецтво – це засіб, такий собі своєрідний інструмент розвитку. Адже малювати можна все, що підкаже дітям їхня фантазія. Саме за допомогою цього простого заняття діти відкривають свій внутрішній світ та шукають однодумців за допомогою мови образів.

Запрошуємо до відділу мистецтв (І поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.
Вхід - вільний.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама