Анонси

Виставку "Художня палітра Кіровоградщини" презентують у Кропивницькому

. 2286

 

2 лютого о 16:15 у Кропивницькому в галереї «Єлисаветград» відбудеться виставка живописних полотен, створеними художниками міста та області.

 

А.Янев"Художня палітра Кіровоградщини" - виставка робіт художників із зібрання галереї, що формувалося протягом останніх 10 років.

В рамках проекту відвідувачі зможуть побачити як роботи художників, котрих вже немає в живих - Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Миколи Бондаренка, Петра Оссовського, Якова Калашникова, Сергія Новикова, Григорія Гнатюка, Анатолія та Миколи Добролежі, Олександра Логвинюка, так і тих, хто продовжує творити - Юрія Вінтенка, Володимира Волохова, Лариси Яковлєвої, Фелікса Полонського, Анатолія і Сергія Шаповалових, Анатолія Янєва, Ігора Смичека, Михайла Надєждіна, Андрія Надєждіна, Віктора Перепичая, Федора Лагно.

Художні скарби нашої області, що будуть представлені на виставці, доволі багатогранні, так як їх представляють майстри пензля різноманітних шкіл та стилістичних напрямів, до того ж, експоновані полотна відносяться до різних жанрів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама