У Новоукраїнці презентують книгу кропивницької філологині Ольги Кирилюк

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1039

 

9 лютого у Новоукраїнці відбудеться презентація книги філологині, активістки, доцентки ЦДПУ  Винниченка Ольги Кирилюк «Іду на мир». Про це повідомляється на сайті Новоукраїнської центральної бібліотеки.

 

Захід відбудеться о 14:00 в актовій залі ЗШ № 6. Модератор зустрічі: Юрій Митрофаненко, історик, краєзнавець, кандидат історичних наук.

Роман народився в результаті унікальної зібраної інформації про війну на Сході України від безпосередніх очевидців подій, які поділилися своїми спогадами під час зустрічей зі студентами, що організовувала Ольга Кирилюк, долучившись до волонтерського руху як організатор мистецьких акцій зі збору коштів для української армії. Саме їхні спогади лягли в основу роману.

Це історія кохання двох молодих людей, в життя яких втрутилась війна на Сході. У ній багато описів війни, багато жартів і є навіть сцени кохання.

Під час зустрічі авторка поділиться всіма секретами написання твору. Незважаючи на воєнне тло, книга наповнена гумором та коханням, а захопливий сюжет тримає в напрузі до останньої сторінки.

Бажаючі будуть мати можливість придбати книгу з автографом автора. 

Нагадаємо, книга вийшла у харківському видавництві "Фоліо" наприкінці минулого року.

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв