У Кропивницькому для переселенців відбудеться форум-театр

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1244

13 лютого о 14.00 інститут “Республіка” запрошує внутрішньо переміщених осіб, представників окружних і територіальних виборчих комісій, представників місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та інших активних кропивничан до участі у створенні вистави форум-театру на тему “Право вибору переселенців”.

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

 

Мета - сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії - вибори.

Місце: прес – клуб, вул. Соборна 1-а, (третій поверх) м. Кропивницький
Під час вистави учасники зможуть:
• обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;
• грати в театральні ігри;
• ділитися емоціями та думками;
• створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.
Контакти організатора: Анатолій Стоян, регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Кропивницькому, тел. (067)792-98-42 або (095)166-39-29,
e-mail: аЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Довідка. Подібні вистави відбудуться в 20 містах України в межах діяльності Інституту “Республіка” та Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» - об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка».

 

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв