Анонси

Тренінг з фінансової грамотності відбудеться у Кропивницькому

. 1278

3 березня у Кропивницькому відбудеться тренінг «Фінансова грамотність: Банки, кредити, сімейний бюджет» від бізнес-школи "WAKE UP».

На ньому учасникам розкажуть як бути фінансово грамотним і розбиратися у таких питаннях, як "банківські кредити", "формування сімейного бюджету", "венчурні фонди", "кредити та лізинг" і ще у багатьох інших питаннях.

Тренерка - Валентина Онищенко, експертка з питань фінансової грамотності.

Телефонуйте, щоб дізнатися більше про роботу Бізнес-школи: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь). Вартість участі - 300 грн.\з особи. Умови участі - 100% передоплата до 01.03.

Адреса: вулиця Соборна, 1-а.

Початок о 9:00.

Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама