Анонси

У Кропивницькому розкажуть, наскільки економіка області стала ближчою до Євросоюзу

. 1236

12 лютого 2018 року о 13.00 у Кіровоградському прес-клубі (вул. Соборна, 1а, 3 поверх) відбудеться прес-конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки. Презентація результатів у Кіровоградській області». Організатором заходу є ГО «НРО «Прес-клуб реформ».

Під час дослідження експерти проаналізували, наскільки економіка області стала ближчою до Євросоюзу, а також виконання на регіональному рівні плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію на 2014-2017 роки.

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «НРО «Прес-клуб реформ» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

Під час заходу будуть представлені результати дослідження розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу за 2014 – 2016 роки в Кіровоградській області.

До участі у заході запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування; представники організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження ПВЗВТ; дослідники та науковці у сфері економіки; представники агенцій регіонального розвитку; представники бізнесу; зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти; представники засобів масової інформації.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама