Анонси

AIESEC у Кропивницькому запрошує у свою команду

. 4016

Міжнародної молодіжної організації AIESEC запрошує до себе у команду кропивничан. Global Leader - це програма розвитку лідерства серед молоді, шляхом реалізації соціальних проектів.

Що дасть AIESEC майбутнім учасникам?

✔️Команда
Беручи участь у програмі Global Leader, ти працюєш у команді студентів, вчишся взаємодіяти з абсолютно різними типами людей, досягаєш поставлених цілей.

✔️Проектна діяльність
Самостійно пройти всі етапи реалізації міжнародного проекту, від планування до реалізації та його оцінки.

✔️Професійний досвід
Університет у сучасних реаліях, на жаль, не може надати молоді необхідні практичні навички для професійної самореалізації. AIESEC протягом проекту дасть можливість спробувати себе в абсолютно різних сферах діяльності — маркетинг, HR, міжнародні відносини, продажі, організація “івентів”, менеджмент тощо.

✔️Особистісній розвиток
Завдяки діяльності у проекті, роботи над собою, виходу із зони комфорту, а також циклу конференцій і семінарів, ти починаєш краще розуміти себе, свої цінності, слабкі та сильні сторони.

✔️Практика англійської мови
Англійська - офіційна мова AIESEC. Займаючись організацією міжнародного проекту, беручи участь у конференціях, ти постійно спілкуєшся із молоддю різних країн і знаходиш друзів по всьому світові.

Не пропустіть цю можливість прокачати себе, отримати досвід роботи та занести до свого резюме пункт «Роботи в найбільшій молодіжній організації в усьому світі AIESEC».

Долучайтеся до AIESEC. Заповнюй анкету.Організатори зв’яжуться з автором анкети.

Реєстрація за посиланням:
http://aiesec.ua/youth/join-aiesec/

Поширюйте

Коментуйте


Реклама