Анонси

Які заходи відбудуться у бібліотеці Маланюка наступного тижня

 Автор: Олександра Гонтар. 2167

З  26 лютого по 4 березня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує на різноманітні заходи.

Працівники бібліотеки пропонують відвідати книжкові виставки та масові заходи.

Виставки:

З 1 березня у відділі популяризації книги буде діяти книжкова виставка –«Письменниці-нобеліантки: що ми про них знаємо». Нобелівська премія в галузі літератури — найпрестижніша міжнародна літературна премія у світі.      За більше, ніж століття існування цієї нагороди, першу сходинку за кількістю переможців з абсолютним відривом обіймають США (354), другу позицію займає Великобританія (99), на третьому місці – Німеччина (78). А хто саме із жінок отримаю цю премію ви дізнаєтесь переглянувши виставку.

З 1 березня у відділі мистецтв буде представлено книжкову виставку – «Мелодія – це музика душі», присвячену  340-ій  річниці від дня народження Антоніо Лучіо Вівальді.  Антоніо Вівальді (1678-1741) – італійський композитор, диригент та педагог. Своєю творчістю вплинув не тільки на сучасних йому італійських композиторів, а й на зарубіжних музикантів. Автор 40 опер, ораторій, понад 500 концертів, Вівальді найбільше відомий своїми скрипковими та інструментальними концертами. Книжкова виставка розкаже про цікаві сторінки життя та творчості музиканта.

 Масові заходи:

27 лютого о 13.00 відбудеться вечір-спомин «На героїчних барикадах життя: Володимир Караташ». Володимир Караташ - щирий патріот України і політичний в’язень сталінського режиму. Незламний воїн і повстанець УПА. Великий вчитель. Сумлінний журналіст і письменник. Активний громадський діяч і волонтер АТО. Запрошуємо вшанувати пам’ять Володимира Караташа й урочисто прийняти його, як дописувача періодичної преси, до лав Національної спілки журналістів України (посмертно);

28 лютого о 15.00 відбудеться презентація відеороликів, створених учасниками проекту «Здоровий спосіб життя очима молоді». В рамках проекту анімаційні фільми навчались створювати вихованці «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» Кіровоградської обласної ради, «Дитячого будинку «Наш дім» та учні НВО «ЗОШ – інтернат І-ІІІ ст., ліцей «Сокіл», ЦПВ» Кіровоградської міської ради. З'ясувалось, що обговорювати ідею та писати сценарій майбутнього ролика дуже веселе та захоплююче заняття! А що з цього вийшло – зможуть побачити учасники презентації.

1 березня о 15.00 працівники відділу популяризації книги проведуть пізнавально-розважальну програму «Єврознавці». Учасники дізнаються багато нової, цікавої інформації про європейські міста, їх архітектуру та географію, а також зможуть перевірити свої знання у незвичній ігровій формі.

Якщо вам необхідна практика спілкування для підтримки свого рівня знань англійської або ви бажаєте подолати мовний бар'єр і збагатити словниковий запас новими фразами і словами, тоді запрошуємо вас стати учасниками розмовного клубу англійської мови “Speak Up”. Засідання відбуваються кожної середи та п’ятниці о 16.00.

Поширюйте

Коментуйте