Анонси

У Кропивницькому відбудеться тренінг про рівноправне партнерство чоловіків і жінок в органах влади

. 1465

 Тренінг на тему "Рівноправне партнерство чоловіків та жінок" відбудеться у понеділок, 19 березня у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

 Реєстрація учасниць – о 10.30, початок - об 11.00, завершення – о 16.00).

Запрошуємо на тренінг активних жінок із об'єднаних територіальних громад Кіровоградщини, активісток сіл, селищ та містечок нашої області, депутаток та лідерок громадських рухів? керівниць установ, закладів, а також небайдужих жінок.

- У рамках тренінгу ми зосередимо увагу на залученні чоловіків-партнерів задля утвердження рівноправного партнерства чоловіків та жінок у територіальних громадах, - обіцяє тренерка Ольга Гріднєва. За її словами, мова йтиме про гендерну рівність, гендерні стереотипи, участь жінок у політиці, гендерні квоти, комунікацію та переговори, побудову партнерських відносин.

Тренінг проходитиме в інтерактивному режимі, і основна його увага буде приділена практичним заняттям, роботі в «малих групах» та аналізу проблемних питань та бар’єрів рівноправного партнерства чоловіків та жінок.

Для участі у тренінгу, будь ласка, телефонуйте Вікторії Талашкевич, радниці з комунікацій Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" за номером: 050-321-39-19.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама