Анонси

На Кіровоградщині відбудеться театральний фестиваль

. 1270

У Олександрії, в районному будинку культури, відбудеться театральний фестиваль "ТеАрт". На майданчику фестивалю виступлять олександрійські і кременчуцький театри, а також пройде тренінг з йоги, повідомляє «Моя Олександрія».

27 березня в 10.30 і 29 березня о 16.00 - дитячий ляльковий спектакль "Казка про неохайну дівчинку" - народний театр Олександрійського РДК, режисер Ольга Косогоренко.

27 березня в 18.00 - комедія "Обережно! Лохотрон" - народний театр села Червоної Кам'янки Олександрійського району, режисер Наталя Зозульнська.

28 березня в 18.00 - акторський тренінг з йоги "Твоя емоційна трансформація" від вчителя йоги, учасника міжнародних йога-фестивалів Аліни Ревенко. Тренінг допоможе додати впевненості на сцені. Для участі необхідно мати килимок і зручний одяг.

30 березня в 18.00 - комедія "Станція" - Кременчуцький народний студентський театр-студія "Лілея", режисер Катерина Сазонова.

Фестиваль проходить за підтримки Олександрійської райдержадміністрації в приміщенні Олександрійського районного будинку культури на вулиці Діброви, 27.

Вартість квитка 25 грн.

Довідки за телефоном 066 145 0980.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама