У Кропивницькому презентують словник із активного туризму

Опубліковано . в Анонси

Кількість переглядів - 1426

21 березня о 15.00 у Обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського відбудеться презентація серії словників-довідників зі спортивного туризму та активної рекреації доктора географічних наук, завідувача кафедри менеджмента, економіки, права та туризму Льотної академії Національного авіаційного університету, методиста комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Колотухи Олександра Васильовича.
Серія складається з трьох словників. У словниках викладено тлумачення основних термінів та понять, що використовуються у теорії та практиці спортивного туризму та активної рекреації. Видання включають більше 2500 термінів та більше 2000 статей з географії спортивного туризму та активної рекреації, туризмології, систематизації спортивного туризму та активної рекреації й туристсько-спортивної практики.
Дослідження буде корисним для науковців, широкого загалу фахівців з туризму, керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань учнівської та студентської молоді, студентів туризмознавчих та географічних спеціальностей, краєзнавців, туристів-спортсменів.

G

Сподобалася стаття?

Реклама
мир тв