Анонси

У Кропивницькому до діалогу запросять вчителів і відповідальних батьків

. 2025


1 квітня о 9:00 на базі НВО №6 у Кропивницькому розпочнеться (не)конференція міні-EdCamp Kropyvnytskyi 2018. Цьогорічна подія унікальна тим, що запрошують долучитися до діалогу не тільки відповідальне вчительство, а й батьківство. Тема (не)конференції - "Шкільна спільнота: співпрацюємо з батьківством".
На участь у заході зареєструвалися 300 вчителів, батьків, представників методичних служб, громадських активістів. Серед запрошених експертів:
- Оксана Макаренко, радниця Міністерки освіти і науки України, співзасновниця ГО «Батьківський контроль» і «СМАРТ ОСВІТА»;
- Сергій Цвітков, директор українського офісу «Міжнародний центр батьківства»;
- Марина Хоша, голова правління громадської організації «Батьківський рух Харківщини»;
- Мішель Буісу, представниця асоціації “Fefu” (Франція);
- Хейлі Хезерд, волонтерка Корпусу Миру (США).

Упродовж одного дня з 09.00 до 18.00 відбудуться наступні активності: панельна дискусія, експертні сесії та інтерактивні зони партерів заходу. Партнери міні-EdCamp Kropyvnytskyi 2018 - це експерти і експертки у своїх сферах, які щиро прагнуть допомагати українському вчительству розвиватися:
EdCampUkraine, видавництво «РАНОК», офіційний веб-ресурс реформи «Нова українська школа», ПриватБанк, ТМ «Бон Буассон», видавництво «Теза», Польсько-українська програма «Освіта Поль» та інші.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама