Анонси

У п'яти райцентрах Кіровоградщини відбудуться тренінги присвячені електронним петиціям

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1545


«Асоціація Політичних Наук» оголошує про старт набору учасників на серію тренінгів «Електронні петиції, як головний інструмент адвокації в громадах».
Тренінги відбудуться в Олександрії, Бобринці, Світловодську. Малій Висці та Новоархангельську. Для участі в кожному з п’яти заходів буде відібрано до 20 учасників. Окрім активістів з вищеперелічених районів, долучитись до тренінгів можуть мешканці з сусідніх районів, квитки відшкодовуються організаторами.

«При грамотному підході до використання інструменту електронних петицій він може стати головним елементом адвокації будь-якого важливого для громади питання. Законодавство гарантує розгляд кожної петиції, навіть якщо вона не збирає потрібної кількості голосів на свою підтримку» - наголосила на важливості даного інструменту аналітик ГО «АПН» Юлія Бочарова – Туз.

Подати свою кандидатуру можна за посиланням.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «"Кіровоградський пілот": електронні петиції як засіб дієвості адвокасі-кампаній на місцевому рівні».

Поширюйте

Коментуйте