Анонси

Бібліотека імені Маланюка запрошує кропивничан на заходи

 Автор: Олександра Гонтар. 1631

З 26 березня по 1 квітня у Кропивницькому у бібліотеці Маланюка відбудуться книжкові виставки та масові заходи.

У відділі мистецтв відкриється книжкова виставка до Міжнародного дня театру «Театр – магія, що зачаровує».

Про історію розвитку, види театрів та розквіт українського театрального мистецтва дізнаються усі відвідувачі виставки.

З 26 березня у відділі популяризації книги відкриється виставка робіт учасників обласного конкурсу в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації». На виставці представлені роботи учнів та студентів навчальних закладів Кіровоградської області присвячені темі безпеки.

З 27 березня у відділі мистецтв відкриється виставка творчих робіт Олени Пророк. Олена – молода кропивницька майстриня, яка працює в різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва.

Масові заходи:

27 березня о 13.00 працівники відділу абонементу запрошують відвідати виховну годину «Людина починається з добра» присвячену 100-річчю від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського.

29 березня о 13.00 у відділі сприяння технічній творчості молоді відбудеться майстер-клас «Великодня листівка».

30 березня о 14 .00 відбудеться презентація виставки робіт учасників обласного конкурсу в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації». Організатори акції - Управління ДСНС України у Кіровоградській області спільно з департаментом культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградської обласної організації Добровільного пожежного товариства України та Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. На виставці представлені роботи учнів та студентів навчальних закладів Кіровоградської області присвячені темі безпеки.

 

Поширюйте

Коментуйте