Анонси

Молодь з Кропивницького запрошують на саміт у Пущу-Водицю

 Автор: Олександра Гонтар. 1936

Із 2 по 4 травня на базі міжнародного дитячого центру "Артек" у Пущі-Водиці відбудеться Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Учасниками Саміту стануть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України. Про це повідомляє сайт міськради Кропивницького.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради Кропивницького, програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на учасників Саміту чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Саміт надасть можливість активній молоді не тільки здобути нові знання, але й знайти нових друзів серед молоді з інших міст та сіл України і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Організатори забезпечують проживання та харчування, а також за потреби транспортні витрати. Усі охочі мають заповнити анкету до 15 квітня.

Інформацію про учасників, які пройшли відбір, буде повідомлено 18 квітня. Саміт організовують Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Коли: 2 – 4 травня 2018 року

Де: на базі міжнародного дитячого центру «Артек» (Пуща-Водиця).

Контактні особи:

Софія Школик, +380638383244,sshkolyk@ual.org.ua

Софія Шіляк, +380994521919, sshiliak@ual.org.ua

Поширюйте

Коментуйте