Анонси

Фотомитці із Прибалтики відкриють виставку у Кропивницькому

. 1548

З 18 по 23 квітня по запрошенню галереї «Єлисаветград» Кропивницький відвідають керівники фотоклубів «Рига» (Латвія) Ейженія Фреймане і «Нарва» (Естонія) Валерій Болтушин.

 

Планується проведення зустрічі з фотографами, обмін досвідом, а також в рамках фотомосту 20 квітня о 16.15 відкриється масштабна виставка фотографії «Фотоклуби «Нарва» та «Рига» в галереї «Єлисаветград». На виставці представлять майже 120 робіт більш ніж 50-ти учасників фотоклубів.

Довідка.

Латвійський фотоклуб «Рига» заснували в 1962 році студенти факультету фотожурналістики Народного Університету Риги. Першим керівником був кінооператор Вілніс Фолкманіс. Фотоклуб «Рига» брав участь у виставках на всіх континентах Землі, в тому числі в Антарктиді. З 1995 року президентом фотоклубу є Ейженія Фреймане.

Фотоклуб «Нарва» (Естонія) починає свою історію з осені 1979 року. Фактично, спочатку це був фотогурток під керівництвом Ірини Ківімяе, відомого фотомайстра та фотожурналіста. Але особливий підйом відбувся в 1995 році, коли фотоклуб почав проводити щорічний фотофестиваль «Нарвська осінь», що набув статус міжнародного. Близькі зв’язки. В 1989 році керівником фотоклубу став Валерій Болтушин.


 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама