Анонси

У Кропивницькому оголосили конкурс фотографів з винагородою в 10 тисяч

. 1886

 

Стартує прийом фоторобіт на міську премію фотохудожників імені Василя Ковпака в різних жанрах сьогодні, 6 квітня, й триватиме протягом місяця до 6 травня. Фотографії мають висвітлювати життя Кропивницького та бути визнані громадськістю.

 

Як повідомляє Кропивницька міськрада, яка є організатором конкурсу, премія у розмірі 10 000 гривень присуджується за високу професійність та створення фотоматеріалів, спрямованих на збагачення і збереження історичної спадщини, висвітлення економічного, соціального, культурного життя міста, які здобули широке громадське визнання та були опубліковані в періодичних виданнях, на інтернет-ресурсах, або представлені на фотовиставках.

Серед умов участі в конкурсі фотографії мають бути оприлюднені впродовж попередніх чотирьох років в ЗМІ та на інтернет–ресурсах, або представлені на фотовиставках та мають позитивні рецензії, відгуки.

На здобуття премії необхідно буде подати від творчої характеристики претендента на премію з обґрунтуванням його особистого творчого внеску до примірника фотоматеріалів в електронному та друкованому вигляді.

Конкурсні матеріали необхідно надсилати за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

Детальніше про конкурс можна дізнатися ТУТ, а також за телефоном (0522) 22-69-48 та viddilzmi@ukr.net.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама