Анонси

У Кропивницькому презентують другий том книги пам’яті полеглих бійців ЗСУ

. 1847

У Кропивницькому відбудеться презентація "Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України.

knig1Книгу презентують у відділі обслуговування користувачів Кіровоградської обласної універсальної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського(вул. Велика Перспективна, 24) 11 квітня о 14.00.

До другого тому книги увійде інформація про загиблих героїв Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської областей, Києва та м. Київ Автономної Республіки Крим.

Серед іншого, до видання увійшли короткі біографії та фото 143 загиблих воїнів з м. Кропивницького та Кіровоградської області.

Книгу підготовлено та видано колективом Національний військово-історичний музей України за ініціативи Міністерство оборони України з метою збереження пам’яті про військовослужбовців ЗСУ, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході нашої держави впродовж 2014-2017 років.

На презентацію запрошено членів родин загиблих військовослужбовців, представників громадських та волонтерських організацій, молодь, усіх небайдужих кропивничан.

Герої не вмирають лише в тому випадку, якщо жива пам'ять про них. Збережемо її разом!

Поширюйте

Коментуйте


Реклама