Анонси

Автори Кіровоградщини можуть долучитися до написання нових "Теплих історій"

. 1440

 

Книжкова серія «Теплі історії» анонсує набір історій від українських письменників. Наразі є сім окреслених тем від історій про татусів до історій про щастя з якими можна буде поділитися з читачами в нових книжкових проектах видавництва "Брайт Стар Паблішинг".

 

Тема №1 "Dream Big, або 25 історій про мрії"
До серії шукають історії про силу мрії, про бажання, наполегливість й про віру.

Тема №2 "29 історій про тата"
У видавництві хочуть видати книжку про татову любов і турботу, про тата-героя і тата-винахідника, про тата, який завжди поруч, про тата, який вміє любити і любить, але часто не знає, як проявити свою любов, про тата, який навчає, ділиться мудрістю, жартує, сварить, кидає виклик, обіймає.

Тема №3 "Дивовижні історії про Любов"
Це мають бути історії про різну любов: до батьків, до місця, де живеш, до вчителя, до кішки, до Всесвіту про яку хочеться писати безкінечно.

Тема №4 "Маленькі історії про сильних жінок"
У видавництві хочуть більше хороших історій про звичайних надзвичайних жінок, які поруч із нами: про вчителів, лікарів, листонош, сусідок, директорок школи, художниць. Про тих жінок, в яких живе мудрість, про тих, хто на своєму місці й у кого очі горять, про тих, які тихенько змінюють світ на краще.

Тема №5 "Вузлик оповідок для бабусі (або «Книжка для бабусі»)"
Історії про бабусь, про їхню мудрість, любов, самопожертву, пам’ять про них, і спогади, про маленькі вчинки, які залишають великий слід у нашому серці. У видавництві хочуть, щоб це була книжка для кожної бабусі.

Тема №6 "Крихітні історії про щастя"
Це мають бути невеликі історії про щастя, які зможуть подарувати комусь натхнення й ще раз покажуть, що радіти малому може тільки по-справжньому щаслива людина.

Тема №7 "Усе буде JAZZZZZZ!"
Веселі, гумористичні історії про дива та химерності життя, про те, що іноді не все йде за сценарієм, але обертається якнайкраще, про жарти Долі й хеппі-енди, про несподівані повороти й ситуації, в яких почуття гумору гарантовано точно рятує.

Твори мають бути лише україномовні та сюжетні. Тексти у жанрі малої прози мають містити близько 4-10 тис. знаків із пробілами.

Вимоги до оформлення файлу: текст у редакторі Microsoft Word; шрифт – 14; інтервал – 1,5; усі поля – 2 см.; гарнітура Times New Roman.
У текстовому файлі автору треба вказати ім’я та прізвище, електронну адресу, телефон, а також назву твору.

Твори необхідно надсилати на адресу ti_stories@ukr.net, а у темі листа обов’язково зазначити обрану тему історії.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама