Анонси

У Кропивницькому обговорять екологію регіону

. 1169

До Дня довкілля, 17 квітня кропивничан запрошують до обговорення екологічних питань на засіданні дискусійної платформи “Екологія очима молоді”.

Як зазначають організатори, мета проведення заходу: привернути увагу студентської та учнівської молоді до екологічних проблем регіону, розширити їх знання про екологічну свідомість та культуру, про цінність та багатогранність довкілля.
Серед запропонованих тем до обговорення - екологічне краєзнавство; поводження з побутовими відходами; радіаційні ризики населення Кропивницького; шкідники деревних насаджень; генна модифікація сої.
В засіданні дискусійної платформи візьмуть участь: представники департаменту екології та природних ресурсів ОДА, обласного управління водних ресурсів, члени обласного та міського осередків Всеукраїнської екологічної ліги, екологи, викладачі та педагоги, студенти вищих навчальних закладів, учнівська молодь.
Захід триватиме з 13:00 до 16:00 в Орхуському центрі екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама