Анонси

The Night of Fuck Ups: у Кропивницькому розкажуть про бізнес-невдачі

. 1919

 

Відомі кропивничани поділяться історіями своїх фіаско, які врешті-решт змінили  життя вже успішних бізнесменів на краще.

 

The Night of Fuck Ups відбудеться 28 квітня о 18:00 в креативному IT-просторі KOWO (пров. Василівський, 10, 5-й поверх). На заході спікери розкажуть, як невдачі зрештою допомагають рухатися далі, розвиватися та працювати.

Зокрема, під час спілкування присутні дізнаються: як справлятися з невдачами і бути готовим до можливих провалів у майбутньому; як позбутися почуття сорому і провини за свої невдачі; як винести користь з неприємного досвіду. Також учасники матимуть можливість поділитися своїм досвідом.

Серед спікерів заходу зазначені: Дмитро Дурач, директор найбільшої у Кропивницькому ІТ-компанії “Onix” та Михайло Антоньєв, факапер із 15-літнім досвідом, власник гастробару “Wine & Tapas”, кондитерської майстерні “Пудинг”.
Імена ще двох спікерів організатори заходу - міжнародна громадська молодіжна організація AIESEC - наразі не розголошують, про них повідомлять згодом на сторінці події у Facebook.

Вхід коштує 30 грн, кількість місць - обмежена, тому необхідна обов’язкова реєстрація ТУТ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама