Анонси

У Кропивницькому відбудеться молодіжний форум з розвитку волонтерства

 Автор: Валерія Жовтун. 2726

 

27 квітня у Кропивницькому обговорять з представниками бізнесу, влади та молодіжних організацій розвиток волонтерської діяльності. Спілкування відбудеться в рамках обласного етапу проекту «IV Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку».

 

Як повідомляють організатори, такий форум має не меті покращити екологічну ситуацію області і країни в цілому, сприяти реалізації національної стратегії поводження з відходами, розвитку волонтерства і самореалізації української молоді.

Під час форуму обговорюватимуть обізнаність молоді про волонтерську діяльність, як шукати інноваційні механізми створення сприятливих умов для діяльності волонтерів. Крім того, запланований обмін досвідом у реалізації кращих національних та зарубіжних волонтерських практик, популяризація прикладів взаємодії бізнесу та волонтерських організацій, а також просвітницької діяльності в галузі еко-освіти та молодіжного позашкільного розвитку.

Також у програмі заходу: презентація світового дня прибирання «World Cleanup Day» 15 вересня 2018 року; успішного кейсу роздільного збору відходів на базі НВО №6; найактивніших громадських організацій та ініціатив регіону: Молодіжного банку ініціатив, нового руху - Екопатруль, ініціатив висадки 1000 дерев у місті, проведення арт-пікніка тощо.

Організатори проекту - громадська організація «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

До участі у заході запрошено представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, активістів молодіжного громадського руху, бізнесу та ЗМІ, районних координаторів та волонтерів, лідерів учнівського і студентського самоврядування, благодійників, донорів, волонтерів.

Стартує захід о 14:00 за адресою м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна 39/63, актова зала (у приміщенні НВО №6).

 

Поширюйте

Коментуйте