Анонси

Наприкінці травня у Кропивницькому роздаватимуть «вакцину від бідності»

. 1855

«Код Успіху» - благодійний тренінг від бестселер автора Дональда Аллена, що пройде наприкінці травня у бібліотеці Чижевського – розкриває вам секрети успіху Білла Гейтса, Стіва Джобса, Воррена Баффетта, Тоні Роббінса, Арнольда Шварценеггера, Ілона Маска, Вілла Сміта, та інших «титанів» цього світу.

«Відсутність грошей – тимчасовий факт. Віра у бідність – смертельно небезпечна хвороба.» - Майкл Тодд.

Сполучені Штати Америки, 1930 рік.
На вулицях плач і розпач.

У розпалі «Велика Депресія» - найдовша, найглибша, та найбільша глобальна економічна криза у сучасній історії людства. Вона була приблизно у 15 разів гіршою ніж крах 2008-09 років.
Майклу Тодду лише 21 рік і він тільки-но втратив свій перший бізнес пов’язаний з кіноіндустрією. Це вже друга по рахунку бізнес пригода Тодда, що збанкрутіла. Але на цей раз він втратив цілий мільйон доларів США (на сьогоднішні гроші - більше ніж $14 млн.).
Майкл багато разів досягав успіху у бізнесі, тільки щоб ставати банкрутом знову і знову...
Його історія цікава тим, що він пережив цілу низку крутих підйомів та болючих падінь. Все життя його кар’єра була дуже нестабільною.

У кожного з нас бувають важкі часи, чи не так?

Головне, пам’ятати, що то є лише тимчасовий факт, а не смертельний вирок.
Якщо не дати «менталітету бідності» заволодіти собою, то успіх гарантовано.
Історія підтверджує це знову і знову…

Майкл Тодд завершив свою життєву подорож відомим кіно продюсером. Найбільше його згадують за кінофільм «Навколо Світу за 80 Днів» 1956 року, що отримав Оскар у номінації Найкращий Фільм.

Також, його знають як третього із семи чоловіків Елізабет Тейлор. Але Майкл виділився тим, що вона з ним не розлучилась. Він сам пішов, розбившись на приватному літаку «Ліз» через рік після одруження…

Щоб нам самим не «захворіти» свідомістю бідності і досягти успіху не дивлячись ні на що, потрібно правильно мислити і діяти згідно головних принципів успіху.

Отримайте безкоштовне запрошення на офіційному веб-сайті «Багата Нація Онлайн»:
http://richnationonline.com 

Автор: Дональд Аллен, бестселер автор, підприємець, філантроп.

Втомившись від недомовок популярних «бізнес-гуру», Дональд почав самостійно ретельно розслідувати життя та бізнес по-справжньому видатних людей. Мільярдерів, зірок шоу-бізнесу, політиків, письменників, спортсменів, та інших.

Так він дізнався про що мовчать «горе-гуру» та рідко пишуть в мейнстрім книжках. Він поділився своїми знахідками з усім світом у знаменитій серії №1-бестселерів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама