Анонси

У Кропивницькому відбудеться воркшоп "Відкриті дані для “чайників”

. 1341

19 травня у рамках проекту "Кропивницький: шлях до 100" громадська організація "Центр медіарозслідувань "Прозоро" проводить у Кропивницькому воркшоп “Відкриті дані для “чайників”.

До участі запрошуються громадські активісти, журналісти, студенти різних спеціальностей, підприємці, які зацікавлені у розробці проектів на основі даних міста, посадовці міської ради, відповідальні за напрямок відкритих даних. Учасниками воркшопу можуть також стати жителі інших міст Кіровоградської області, однак компенсація проїзду організаторами заходу не передбачена, повідомляють на офіцйній сторінці у Фейсбук міськради Кропивницького.

У програмі воркшопу:
• що таке відкриті дані і з чим їх "їдять"
• історії успіху міст, які почали розвивати напрямок відкритих даних
• де шукати дані про місто
• продукти кропивницьких розробників на основі відкритих даних
• дані та сервіси, яких бракує Кропивницькому
• всеукраїнські сервіси та реєстри, що допоможуть у пошуку необхідної інформації про місто

Спікери заходу:
• Оксана Бабаєва, начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Міської ради м. Кропивницького
• Станіслав Гайдер, тренер з відкритих даних у проекті «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», начальник відділу інформаційних технологій та аналізу Дрогобицької міської ради
• Світлана Литвиненко, тренерка з відкритих даних у проекті «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»

Для участі у воркшопі необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/PW4LnphVGOWXFdRH3
Після реєстрації учасникам буде повідомлено про час і місце проведення заходу.

Участь у воркшопі безкоштовна. Програмою передбачено кава-брейки. Прохання до всіх учасників мати із собою ноутбук.

Довідка: Ініціатива “Кропивницький: шлях до 100" здійснюється ГО «Центр медіарозслідувань «Прозоро» у рамках проекту «Розбудова прозорості в містах України», що реалізує українське відділення глобальної мережі Transparency International за кошти Фонду демократії ООН (UNDEF). Погляди розробників та виконавців проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією Transparency International Україна та Фонду демократії ООН (UNDEF)».

Поширюйте

Коментуйте


Реклама