Анонси

Як підготувати дитину до школи навчатимуть батьків в Олександрії

. 1067

У суботу, 19 травня, в Олександрії, що на Кіровоградщині, в Центрі раннього розвитку "Нове покоління" відбудеться зустріч з психологами про підготовку дитини до школи.

 

31206252 1080388788766449 6875240706701718089 nЗа інформацією організаторів, семінар "Психологи - батькам майбутніх першокласників" розпочнеться о 10.00 ранку. У програму семінару входять теоретична, практична частини і кава-брейк.

Семінар підготовлений для батьків, діти яких підуть в школу:


-Як позбутися страху перед школою.
-У скільки років по психологічним нормам слід віддавати дитину в перший клас.
-Навіщо необхідно тестування дитини перед школою.
-Розвиток яких навичок допоможе дитині повірити в себе.
-Чому важливо все робити вчасно.
-Чому не варто порівнювати дитину з іншими дітьми.
-Звідки береться погана поведінка дитини після школи.

Учасники отримають повну і достовірну інформацію від фахівців з багаторічним досвідом роботи:

- Карчевська Ольга Владиславівна - практикуючий психолог вищої категорії, психолог-методист Олександрійського колегіуму, педагогічний стаж понад 20 років, автор семінарів для батьків на підставі багаторічних досліджень і досвіду роботи з дітьми від одного року до 18 років та їх батьками, автор корекційної програми для дітей від п'яти до дев'яти років "Нейропсихологічне супровід навчання", Монтессорі-педагог, педагог напрямки "Монтессорі-заняття для дітей від трьох до шести років", автор статей щодо впливу перинатальних порушень цін ральной нервової системи на формування особистості дитини;

- Домбровська Вікторія Семенівна - практикуючий психолог вищої категорії, вчитель початкових класів, педагогічний стаж понад 30 років, Монтессорі-педагог, педагог занять з дошкільної підготовки, педагог занять з подолання шкільної неуспішності, надає психологічну допомогу дітям молодшого шкільного віку, проводить психокорекційні заняття з дітьми від п'яти до 10 років, надає психологічну допомогу родинам, які виховують дітей з особливостями у розвитку.

Вартість участі в семінарі 200 грн.

Запис за телефонами: 066-107-75-89, 097-689-14-71. Кількість місць обмежена.

Центр раннього розвитку "Нове покоління" знаходиться на вулиці Героїв Сталінграда, 23-б (праворуч від кафе "Мисливський будиночок").

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама