Анонси

Інтеграційна зустріч громад області відбудеться у Кропивницькому

. 1926

26 травня о 10:30 у Кропивницькому в креативному ІТ-простірі KOWO відбудеться Інтеграційна зустріч представникв трьох громад із Кіровоградщини.

Громадська спілка “Громадські ініціативи України” запрошує активістів та активісток з трьох громад (Бобринецька, Маловисківська та Новоукраїнська) взяти участь у спільній інтеграційній зустрічі.

Ця зустріч стане майданчиком для презентації ідей, пошуку партнерів, отримання інформації про нові ініціативи та можливості, а також про вже існуючі практики в сфері громадського залучення та активності.

В ході зустрічі буде обговорення про розвиток громадських організацій та ініціатив, що працюють на місцевому рівні, в українських містах, районах, селах і селищах, а також в об’єднаних громадах. Крім того, під час зустрічі буде оголошено про початок та умови конкурсу міні-грантів для представників трьох ОТГ.

Заявки на участь (заповнені анкети) приймаються до 20 травня 2018 року. Для цього необхідно заповнити анкету за цим посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeoBsqhFORskYqnBmSD5gn51sH9Ai6yDssuocH_LTMIr4G6UA/viewform

Спілка "Громадські ініціативи України" забезпечить роздаткові матеріали, харчування під час події та транспорт для відібраних учасників та учасниць.

Детальніше:

Новоукраїнська ОТГ Любов Ропало (099)9470165, ropalolv@gmail.com

Маловисківська ОТГ Ірина Ткаченко (097)6931163, (095)3823483, agency.skyscraper@gmail.com

Бобринецька ОТГ Олег Овчаренко (067)2768826, (093)5478775 oleh.ovcharenko@gmail.com

Зустріч відбувається у межах проекту “Голос громади” в Кіровоградській області в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама