Анонси

У Кропивницькому дітей вчитимуть надавати першу домедичну допомогу

. 1582

26 травня у Кропивницькому відбудеться тренінг "Маленький рятівник". Ініціатором даного заходу є "Пласт" .

Інструктори проекту «Маленький рятівник» та організатор Оксана Бенцак приїдуть за ініціативи міського осередку скаутської організації "Пласт".

«За освітою я – викладач англійської філології, до медицини близького стосунку не мала, аж допоки мій старший син Роман після першого курсу медичного університету, нічого не сказавши батькам, поїхав у зону АТО у складі першого добровольчого медичного шпиталю, – розповідає Оксана Бенцак, директор та засновник тренінгового центру «Інвест». – Після посиленого професійного навчання у складних умовах, Роман став сертифікованим інструктором. Навчали хлопця тактичній медицині в організаціях «Медсанбат», «Білі берети», «Захист Патріотів». Роман тренує військових і цивільних громадян, також оповідає про базову підтримку життя у побутових випадках: якщо хтось захлинувся водою чи подавився їжею, показує, як спинити кров, що робити, коли на твоїх очах авто збило пішохода, як правильно викликати «швидку» тощо. І одного вечора у нас виникла ідея: створити медичні навчання для діток. Так і народився наш проект «Маленький рятівник». Він передбачає навчання дітей двох вікових категорій: 6-10 років і трохи старших дітей від 10 років».

Дітей навчають, як собі зарадити в різних життєвих ситуаціях: як правильно накладати пов’язки, як спинити кров. Також розповідаємо про епілепсію, як потрібно поводитися, якщо з другом стався такий припадок, аби не нашкодити ні йому, ні собі та моделюють інші ситуації, що потребують вміння надати допомогу.

«У всіх розвинених країнах надавати першу домедичну допомогу вміє 25-30% населення. В Україні чомусь ця статистика доволі сумна – 3-5%, – наводить дані пані Оксана. – Що тут і казати, якщо ми навіть не вміємо правильно викликати «швидку». Тому «Маленький рятівник» навчає дітей навіть таких, здавалося б, елементарних речей: куди телефонувати, що і як казати».

 

 

Захід розпочнеться в 12.00 Вартість: 100 грн.

Для участі в заході потрібно попередньо зареєструватись за посиланням. https://docs.google.com/forms/d/1NrFvjAvXU0-ktRbttXTIdwH4LLTDLplZ1H7MzF2Rf1M/viewform?edit_requested=true

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама