Анонси

Як святкуватимуть День дітей у Кропивницькому (ПРОГРАМА)

. 2381

1 червня до Дня захисту дітей у Кропивницькому на площі перед міськрадою та в Ковалівському парку протягом дня на хлопчиків та дівчаток різного віку чекає насичена ігрово-розважальна програма.

Про це повідомляє Кропивницька міськрада.

О 10:00 на майдані у центрі Кропивницького стартує святкова програма «Ми діти твої, Україно!». Гості свята матимуть можливість спробувати свої сили і уміння в «Науковому пікніку». Тут будуть вручені відзнаки переможцям міського конкурсу «Дитина року - 2018» та  подарунки дітям загиблих учасників АТО.

Святкування в Ковалівському парку розпочнеться з ранкової руханки. Одночасно о 10:00 стартує  «Квітуча країна дитинства», де визначатимуть найспритніших у змаганнях з шахів, шашок, настільного хокею,  дартсу,  фрізбі, дуйболу, обертанні обруча,  стрибках на скакалці,  жонглюванні м’ячем та найерудованіших у спортивній вікторині.

 А ще на дітей очікують: туристсько-краєзнавчий фестиваль «Люби і знай свій рідний край», бебі-шоу «Дитинство – це гомін веселий усюди»,  свято книги «Планета дитинства», творчі звіти центрів позашкільної освіти, зокрема виставка робіт вихованців гуртків та майстер-класи від керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

Найменших кропивничан запрошують до участі вже традиційної для Кропивницького акції «Місто в пелюшках».

Для дітей пільгових категорій обласна філармонія підготувала свою святкову програму, на них також чекають в кінотеатрі «Портал» на перегляд мультиків і ласування морозивом, а гостинні «Веселі карамелі» організують справжнє карамель-шоу.

Окремий графік проведення заходів до Дня захисту дітей  підготували в дитячо-юнацьких клубах Кропивницького:

30 травня о 16:00 на дитячому спортивному майданчику біля дитячо-юнацького клубу «Старт» по вул. Михайлівська, 55, відбудуться  спортивні змагання з міні-футболу,  кросфіту,  пауерліфтингу.

30 травня о 17:00 у дворі будинку, по вул. Вокзальна,33, біля дитячо-юнацького клубу «Ровесник» відбудеться конкурс малюнків на асфальті та проведена  ігрова програма.

31 травня о 15:30  на майданчику біля дитячо-юнацького клубу «Мрія» по вул. Попова,20, корпус 5 будуть проведенні майстер-клас з бісероплетіння, змагання з шашок, показові виступи спортсменів та спортивні змагання.

31 травня о 16:00  на майданчику біля дитячо-юнацького клубу «Скіф» по  вул. Жадова, 7, будуть проведенні майстер-класи hand made та спортивна розважальна програма.

1 червня о 18:00 на майданчику  біля дитячо-юнацького клубу «Чайка» по  вул. Волкова, 26, корпус 1 відбудеться  святковий концерт, флешмоб, арт-салон, спортивні ігри «Веселі старти», настільні ігри: хокей, шашки, теніс.

2 червня о 09:30 в  дитячо-юнацькому  клубі  «Барс» по  вул. Н. П’ятихатська, 24,  відбудеться  чемпіонат з дзюдо.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама