Анонси

Творча зустріч із композитором Володимиром Губою відбудеться у Кропивницькому

. 1614

29 травня об 11.00 у Кропивницькому в галереї "Єлисаветград" відбудеться творча зустріч з композитором Володимиром Губою за участі учнів та педагогічного колективу Музичної школи №1 ім.Г.Г.Нейгауза.

Афіша

Біографічна довідка:

Народився 22 грудня 1938 р. в Києві в родині вчителів. Закінчив Київську консерваторію ім. П. І. Чайковського (1977, клас Б. Лятошинського, А. Штогаренка).
Працював вчителем музики в музичних школах, музичним редактором Держтелерадіо УРСР. Був музичним редактором студії «Укркінохроніка». Фільми з його музикою відзначалися престижними нагородами на вітчизняних та зарубіжних кінофестивалях (Швеція, Франція та Італія).

Є членом спілок:
Національної спілки композиторів України, Національної спілки кінематографістів України, Творчої спілки «Кінематографія слов'янських народів». Також він є членом правлінь організацій «Меморіал», «Україна — Ізраїль» та «Форстерський міст» (ФРН).

Фільмографія:
Автор музики до вистави «Гетьман Дорошенко» за твором І. Старицької-Черняхівської в Національному Українському Академічному драматичному театрі ім. І.Франка (Режисер-постановник — Володимир Опанасенко). Вистава висувалася на здобуття Національної Премії України ім. Тараса Шевченка.
Автор музики до десятків художніх, мультиплікаційних і документальних фільмів.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама